KONKURS Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim

07.03.2016
j.kaczmarski
KONKURS "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim"   Wszystkich zainteresowanych twórczością Jacka Kaczmarskiego serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim". Uczestnicy konkursu na etapie szkolnym przygotowują indywidualną pracę odnoszącą się do wydarzeń, przypowieści, mitów i/lub postaci przedstawionych na obrazach, fotografiach i innych dziełach bę

j.kaczmarskiKONKURS "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim"

Uczestnicy konkursu na etapie szkolnym przygotowują indywidualną pracę odnoszącą się do wydarzeń, przypowieści, mitów i/lub postaci przedstawionych na obrazach, fotografiach i innych dziełach będących natchnieniem do utworów ekfraz Jacka Kaczmarskiego.

Pracę należy przesłać szkolnej komisji konkursowej do dnia 29 kwietnia. Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin oraz terminarz dostępne są pod adresem:  LINK.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o kontakt z p. Marcinem Kwiatkiem.

ZAPRASZAMY!