KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "FORGET-ME-NOT"

14 listopada o godzinie 12.30 odbył się w świetlicy szkolnej Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FORGET-ME-NOT" organizowany pod patronatem czasopisma "JĘZYKI OBCE W SZKOLE".

Dwudziestu siedmiu uczniów reprezentujących LO, Technikum i Szkołę Branżową odpowiadało na zamknięte i otwarte pytania dotyczące opowiadań, sentencji i piosenek, z którymi zapoznawali się wcześniej na stronie www.filotimo.pl.

Konkurs z pewnością przyczynił się do udoskonalenia znajomości języka angielskiego. Uczestnicy mogli poszerzyć słownictwo i sprawdzić się w umiejętności rozumienia tekstów anglojęzycznych.

Wierzymy w naszych dzielnych reprezentantów szkoły i mamy nadzieję na wysokie notowania.

Wyniki w grudniu - czekamy z niecierpliwością.

O miejscu i czasie spotkania, podczas którego ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody, poinformujemy w przyszłym miesiącu.

Organizatorki Konkursu:
Pani Monika Radna