KONKURS FOTOGRAFICZNY SLEEVEFACE Z KSIĄŻKĄ

Konkurs fotograficzny Sleeveface z książką

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów Zespołu Szkół Nr 1 do udziału w konkursie Sleeveface z książką.

Co to jest sleeveface? To zdjęcie przedstawiające osobę z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała.

Do zrobienia dobrej fotografii trzeba się przygotować. Ważne jest wkomponowanie okładki w otoczenie tak, by powstało złudzenie optyczne jedności z książką. Dużą rolę odgrywa tu perspektywa, aranżacja tła, poza, czy pasujący strój. Liczymy jednak na Waszą kreatywność i oryginalne pomysły!

Regulamin konkursu fotograficznego „Selfie z książką”:

1. Organizatorem konkursu „Selfie z książką” jest Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół Nr 1,
  2. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa i książki wśród uczniów,
  3. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni,
  4. Każdy uczestnik może dostarczyć maksymalnie 3 fotografie konkursowe,
  5. Zdjęcia należy przesłać na adres poczty biblioteki: zs1bochnia_biblioteka@wp.pl do 22 grudnia 2021 roku z podaniem imienia, nazwiska oraz klasy ,
  6. Najciekawsze zdjęcia będą zaprezentowane na wystawie oraz stronie internetowej szkoły.

Kryteria oceny:

1. Oryginalne ujęcie tematu,
  2. Zgodność z tematyką konkursu.

Prace oceniane będą przez powołaną komisję konkursową.

Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przestrzegania przepisów prawa autorskiego przy wyborze materiałów.

Przesłanie pracy przez autora jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych z podaniem imienia, nazwiska i klasy.

Na zwycięzców czekają nagrody.