Konkurs Drzewo Roku 2016

09.11.2015
plakat drzewo
Konkurs dla przyrodników, polonistów, fotografów I nie tylko!   Zgłoś swoje ukochane drzewo do konkursu Drzewo Roku 2016   Klub Gaja przyjmuje już zgłoszenia do 6. edycji konkursu Drzewo Roku. Nie szukamy drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych, ani najrzadszych. Szukamy drzew najbardziej kochanego, drzewa z opowieścią, drzewa, które pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi


plakat drzewo

Konkurs dla przyrodników, polonistów,

fotografów I nie tylko!

 

Zgłoś swoje ukochane drzewo

do konkursu Drzewo Roku 2016

 

Klub Gaja przyjmuje już zgłoszenia do 6. edycji konkursu Drzewo Roku. Nie szukamy drzew najstarszych, najwyższych, najgrubszych, najpiękniejszych, ani najrzadszych. Szukamy drzew najbardziej kochanego, drzewa z opowieścią, drzewa, które pobudza wyobraźnię i jednoczy ludzi. Na zgłoszenia drzew czekamy do końca listopada.

Konkurs Drzewo Roku jest okazją do pokazania innym szczególnego, jedynego w swoim rodzaju, ulubionego drzewa, a przez to do zaprezentowania swego środowiska jako wspólnoty ludzi i drzewa. Uczestnictwo w konkursie to także szansa na wypromowanie walorów przyrodniczych, turystycznych i kulturowych swojego miejsca zamieszkania czy regionu. Zwycięskie drzewo będzie reprezentowało Polskę w międzynarodowym konkursie Europejskie Drzewo Roku.

 

Więcej na stronie http://drzeworoku.pl/o_konkursie.htm

 

drzewo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

 


 

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.