Kolejny etap rekrutacji - dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia

22.06.2016
  UWAGA GIMNAZJALIŚCI!!! W piątek, 24 czerwca 2016r. rozpoczynamy kolejny etap rekrutacji. Od godziny 08:00 czekamy na dokumenty potwierdzające Wasze osiągnięcia. Aby usprawnić ten proces przygotowaliśmy dla was 2 sale lekcyjne na parterze szkoły, do których należy się udać w zależności od wybranego oddziału (I preferencja): sala nr 4- Liceum Ogólnokształcące, Zasadnicza Szkoła Zawodowa sala nr 5- Technikum Dokumenty potwierdzające osiągnięcia należy dostarczyć do wybran

UWAGA GIMNAZJALIŚCI!!!

sala nr 4- Liceum Ogólnokształcące, Zasadnicza Szkoła Zawodowa

sala nr 5- Technikum

Dokumenty potwierdzające osiągnięcia należy dostarczyć do wybranej szkoły do 28 czerwca do godziny 15:00.