KASA Z KLASĄ - OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY W MECHANIKU

Dnia 13 czerwca uczniowie klas 1I, 2V, 2Z oraz 3CE wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, prowadzonych przez przedstawicieli PKO BP Oddział Bochnia - panią Monikę Broszkiewicz oraz pana Mariusza Puławskiego w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Kasa z klasą”.

Tematem spotkania był budżet domowy - czym jest, jakie są jego elementy oraz modele zarządzania. Spotkanie z ekspertami w dziedzinie finansów było także okazją do przemyśleń, co jest ważniejsze: wydawanie czy oszczędzanie.

Na zakończenie uczniowie podsumowali swoją wiedzę biorąc udział w interaktywnym quizie, a zwycięzcy otrzymali symboliczne upominki.

Przedstawicielom banku serdecznie dziękujemy za przybycie i czekamy na kolejne inspirujące spotkania w nowym roku szkolnym!

mgr Agnieszka Stańdo