Kamil Skomro w finale konkursu Matematyka w Technice dla Technika

18.12.2016
20161203 1318101
Uczeń naszej szkoły w Finale Konkursu Matematyka w Technice dla Technika!   3 grudnia 2016 r. trzech uczniów: Kamil Skomro (kl. 4F), Bartłomiej Zając (kl. 4F) oraz Kacper Jewuła (kl. 4I) – zwycięzców etapu szkolnego, wzięło udział w drugim etapie konkursu Matematyka w Technice dla Technika, który odbył się w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie. Reprezentanci naszej szkoły znaleźli

Uczeń naszej szkoły w Finale Konkursu Matematyka w Technice dla Technika!

3 grudnia 2016 r. trzech uczniów: Kamil Skomro (kl. 4F), Bartłomiej Zając (kl. 4F) oraz Kacper Jewuła (kl. 4I) – zwycięzców etapu szkolnego, wzięło udział w drugim etapie konkursu Matematyka w Technice dla Technika, który odbył się w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie. Reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w gronie 182 uczniów z całej Polski. Do finału konkursu zakwalifikowało się 39 uczniów, w tym nasz Kamil Skomro.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów w finale konkursu, w którym nagrodą główną jest indeks na Politechnikę Lubelską.

20161203 1318101

na zdjęciu od lewej: Bartłomiej Zając, Kamil Skomro, Kacper Jewuła.