IV WOJEWÓDZKI KONKURS LINGWISTYCZNY „DUET”.

W imieniu Wydziału Nauk Humanistycznych ANS w Nowym Sączu – zapraszamy do wzięcia udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Lingwistycznym „DUET”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych. Językiem podstawowym - obowiązkowym jest język angielski. Drugim językiem - do wyboru - jest język francuski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski.

Konkurs jest dwuetapowy.

I etap wewnętrzny przeprowadzony będzie 11 stycznia 2024 r.  w naszej szkole.

II etap międzyszkolny odbędzie się na Wydziale Nauk Humanistycznych ANS w Nowym Sączu.

Chętne osoby prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli języków obcych lub bezpośrednio do koordynatorów konkursu.  Termin upływa końcem grudnia.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Koordynatorzy konkursu

Pani Barbara Frasik