IV KONKURS INFORMATYCZNY dla Gimnazjalistów

18.04.2016
informatyczny2016 01
  IV Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów Zgłoszenia do 10 maja 2016r. Zapraszamy uczniów gimnazjum zainteresowanych IV edycją Konkursu Informatycznego dla Gimnazjalistów do udziału w konkursie. Strona konkursowa www.zs1.bochnia.pl/konkurs Zgłoszenia Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2016 r. (wtorek) na adres rej_zs1@poczta.fm NOWOŚĆ: Po raz pierwszy uczniowie mogą wziąć udział w konkursie matematycz

informatyczny2016 01

IV Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów

Zgłoszenia do 10 maja 2016r.

Strona konkursowa www.zs1.bochnia.pl/konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2016 r. (wtorek) na adres rej_zs1@poczta.fm

NOWOŚĆ: Po raz pierwszy uczniowie mogą wziąć udział w konkursie matematycznyminformatycznym jednego dnia, albo tylko w matematycznym lub tylko informatycznym!!!

Etap konkursowy

KONKURS odbędzie się w ZS Nr 1 w Bochni 12 maja (czwartek) godz. 10:00 w pracowniach komputerowych (on-line)

• Do 10 maja 2016 r. (wtorek) – zgłoszenia
  • 12 maja 2016 r. (czwartek) – KONKURS godz. 10:00(ZS1 Bochnia, ul. Windakiewicza 23)
  • 9:00 do 9:55 – konkurs matematyczny
  • 10:00do 11:30 – IV konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów
  • OGŁOSZENIE WYNIKÓW: wręczenie NAGÓRD  J i dyplomów dla laureatów oraz zaświadczeń o uczestnictwie w konkursie

Tematyka konkursu

1. Budowa komputera
  2. Systemy operacyjne
  3. Arkusz kalkulacyjny
  4. Bezpieczeństwo w Internecie
  5. HTML
  6. CSS
  7. Dokumenty tekstowe
  8. Grafika komputerowa
  9. Internet
  10. Wyszukiwanie informacji
  11. Komputer a prawo
  12. Komunikacja w sieci
  13. Multimedia w komputerze
  14. Systemy liczenia
  15. Sieci komputerowe
  16. LOGO

REGULAMIN KONKURSU, WZÓR OŚWIADCZENIA, ZAGADNIENIA ORAZ HARMONOGRAM znajdują się w dokumencie pdf: regulamin wraz z załącznikami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!