InfoSukces - konkurs informatyczny

08.12.2015
weeia
  III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „InfoSukces”     Zachęcamy wszystkich uczniów szkół gimanzjalnych i ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III edycji naszego konkursu informatycznego. Zadanie I etapu tego konkursu: "Jak to działa?".   W ramach tego zadania należy wykonać prezentację, grę wyjaśniającą zasady działania urządzenia technicznego (najlepiej

III Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „InfoSukces”

Zadanie I etapu tego konkursu: "Jak to działa?".

W ramach tego zadania należy wykonać prezentację, grę wyjaśniającą zasady działania urządzenia technicznego (najlepiej elektrycznego, energetycznego).  Za wykonanie zadania z wykorzystaniem edukacyjnego języka programowania Scratch zostaną przyznane dodatkowe punkty.

Udział w konkursie należy zgłaszać do 23.12.2015r., a termin przesyłania prac konkursowych - 10 stycznia 2016r.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

weeia

WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ