Informacja dla maturzystów

16.04.2021
Matura 2021 W zakładce egzamin maturalny został zamieszczony harmonogram egzaminów maturalnych w maju 2021. Proszę o zapoznanie się z terminami i  salami, w których odbywają się poszczególne egzaminy oraz wykazem materiałów i przyborów, które musi lub powinien posiadać zdający. Na egzamin maturalny z matematyki szkoła zapewnia " Wybrane wzory matematyczne" a na egzaminy maturalne z  fizyki, chemii i biologii szkoła zapewnia również "Wybrane wzory i stałe fizykochemiczne...." oraz szko

Matura 2021

W zakładce egzamin maturalny został zamieszczony harmonogram egzaminów maturalnych w maju 2021. Proszę o zapoznanie się z terminami i  salami, w których odbywają się poszczególne egzaminy oraz wykazem materiałów i przyborów, które musi lub powinien posiadać zdający. Na egzamin maturalny z matematyki szkoła zapewnia " Wybrane wzory matematyczne" a na egzaminy maturalne z  fizyki, chemii i biologii szkoła zapewnia również "Wybrane wzory i stałe fizykochemiczne...." oraz szkoła zapewnia słowniki na egzamin z j. polskiego.

Pozostałe przybory zdający zapewnia sobie sam.

Roma Florek

Harmonogram dostępy od linkiem Harmonogram egzaminów maturalnych w ZS Nr 1 MAJ 2021