III TARGI PRACY DLA ABSOLWENTÓW

III Targi Pracy w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni

W dniu 12 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni odbyły się III Targi Pracy, które zgromadziły licznie zebranych uczniów Bocheńskiego Mechanika oraz pozostałych szkół powiatu bocheńskiego. Wydarzenie to stanowiło znakomitą okazję do poszerzenia wiedzy na temat możliwości rozwoju zawodowego po ukończeniu szkoły średniej.

Oficjalne otwarcie Targów Pracy miało miejsce pod honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego, Adama Korty, co podkreśliło wagę wydarzenia oraz zaangażowanie lokalnych władz w rozwój zawodowy młodzieży.

Targi Pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i wystawców reprezentujących różnorodne branże. W sumie na targach obecnych było 23 wystawców oraz reprezentacje dwóch renomowanych uczelni wyższych: Politechniki Krakowskiej i Akademii Górniczo-Hutniczej. To spotkanie było nie tylko okazją do zapoznania się z ofertami pracy, ale również możliwością zdobycia informacji na temat kierunków studiów oraz ścieżek kariery zawodowej.

Organizatorzy wyrażają ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu III Targów Pracy. Dzięki zaangażowaniu Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni, wystawców oraz wsparciu instytucji lokalnych, wydarzenie to stało się istotną platformą wymiany doświadczeń oraz inspiracji dla młodych ludzi planujących swoją przyszłość zawodową.

Mamy nadzieję, że tegoroczne Targi Pracy przyniosły wiele cennych informacji i pomogły uczniom w podjęciu decyzji dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej oraz zawodowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich do odwiedzenia nas także w kolejnym roku, aby wspólnie kontynuować tę ważną inicjatywę na rzecz rozwoju młodzieży bocheńskiej.

ABJ Electric Sp z o. o.
Fundacja ABJ