II miejsce dla naszej drużyny w LG Mistrzostwach Szkół w E-SPORCIE!

26.10.2017
II miejsce dla naszej drużyny w LG Mistrzostwach Szkół w E-SPORCIE! 2
II miejsce naszej drużyny w LG Mistrzostwach Szkół w E-SPORCIE! W dniach 20-21 października 2017 roku odbyły się w Krzeszowicach LG Mistrzostwa Szkół w E-Sporcie, w których wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.  Drużyna w składzie: Artur Nakielny, Daniel Plesiński, Dominik Siodlarz, Michał Wieciech, Brunon Wołek dostała się do finału rozgrywek, w którym niestety

II miejsce naszej drużyny w LG Mistrzostwach Szkół w E-SPORCIE!

W dniach 20-21 października 2017 roku odbyły się w Krzeszowicach LG Mistrzostwa Szkół w E-Sporcie, w których wzięła udział reprezentacja naszej szkoły.  Drużyna w składzie: Artur Nakielny, Daniel Plesiński, Dominik Siodlarz, Michał Wieciech, Brunon Wołek dostała się do finału rozgrywek, w którym niestety uległa 2:0 (16:14, 16:14) drużynie ZSTiO Meritum z Siemianowic Śląskich, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Gratulacje!

II miejsce dla naszej drużyny w LG Mistrzostwach Szkół w E-SPORCIE! 2