II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

II edycja Ogólnopolskie Olimpiady Logistycznej

26 października 2023 r. w technikum logistycznym odbył się pierwszy etap II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki we Wrocławiu. Olimpiada stanowiła doskonałą okazję do sprawdzenia wiedzy z zakresu logistyki, transportu i zarządzania łańcuchem dostaw.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek i zaangażowanie w przygotowanie się do konkursu, a szczególnie Kamili Wojtal, uczennicy klasy III L, która będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie Olimpiady Logistycznej.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach i trzymamy kciuki!

Opiekunem szkolnym Olimpiady jest Pani Katarzyna Pajor