I miejsce naszej drużyny w konkursie „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?”

26.10.2017
I miejsce naszej drużyny w konkursie  „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?” 2
Logistycy wiedzą o Małopolsce najwięcej! I miejsce naszej drużyny w konkursie „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?”"  „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?” to quiz, w którym udział wziąć mógł każdy mieszkaniec Małopolski, a w innej kategorii- każda szkoła. Uczennice  kl. 4 T (logistyk) naszej szkoły  w internetowych zmaganiach na I et

Logistycy wiedzą o Małopolsce najwięcej!

I miejsce naszej drużyny w konkursie „My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?”"

logistycyomalopolsce

„My Małopolska – co Ty wiesz o regionie?” to quiz, w którym udział wziąć mógł każdy mieszkaniec Małopolski, a w innej kategorii- każda szkoła. Uczennice  kl. 4 T (logistyk) naszej szkoły  w internetowych zmaganiach na I etapie konkursu  w czasie ok. 7 minut odpowiedziały na 30 pytań dotyczących Małopolski zajmując  tym samym II miejsce. Znalazły się więc w gronie piątki finalistów quizu i w dniu 25.10. 2017r. walczyły dalej o pierwszą nagrodę. Plan na zwycięstwo został przez dziewczęta wykonany w 100% i to one- Magda Grabarz, Iza Kubala i Klaudia Staśto zostały triumfatorkami w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Opiekunem drużyny o nazwie „Solny Gród” był nauczyciel geografii i przedmiotów logistycznych mgr Dominik Pałka, który również przygotowywał je do konkursu i występu finałowego.

Nagrodą główną dla naszych uczennic  jest kilkudniowy wyjazd na warsztaty edukacyjne w partnerskim regionie Małopolski – Istria w Chorwacji.

Całej drużynie i opiekunowi gratulujemy!

Więcej zdjęć i reportaż: