GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH

02.09.2020
GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH Drodzy uczniowie i absolwenci Co roku w naszej szkole odbywała się giełda podręczników używanych, w tym roku ze względu na wytyczne przeciwepidemiologiczne MEN, GIS i MZ w związku z COVID-19 możemy Wam zaproponować inną formę sprzedaży książek. Każdy z Was będzie mógł zrobić listę książek na sprzedaż. W świetlicy będzie przygotowana tablica, na której będziecie mogli zawiesić swoją propozycję sprzedaży książek wraz z imieniem i numerem telefonu. Bardzo proszę n

GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH

Drodzy uczniowie i absolwenci

Bardzo proszę nie rozkładać książek w świetlicy.

Należy umówić się bezpośrednio z osobą, która wyraziła zainteresowanie kupnem książek.

Pamiętajcie, w czasie spotkania zakrywamy nos i usta, dezynfekujemy dłonie.

pozdrawiam Marzena Szczurek