Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu” – FAST 2021

21.01.2021
"Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu” – FAST 2021 Zapraszamy uczniów naszej szkoły do XI edycji Konkursu "Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu” – FAST 2021. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich zainteresowanych studiowaniem u nas astronomii, fizyki lub fizyki technicznej. Nagrodami w Konkursie są trzy stypendia (500 zł miesięcznie płatne przez 10 miesięcy), trzy bezpłatne miejsca w domach studenckich (akademikach) i karty podarunkowe. Wszyscy laureaci otrzymu

"Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu” – FAST 2021

(akademikach) i karty podarunkowe. Wszyscy laureaci otrzymują gwarancję przyjęcia na studia na dowolnym kierunku prowadzonym przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu, tj.

na automatyce i robotyce, astronomii, fizyce, fizyce technicznej lub informatyce stosowanej.

Konkurs polega na napisaniu pracy z tematyki astronomii lub/i fizyki.

Prace konkursowe muszą być oryginalne, autorskie.

Finaliściprzedstawiają ustnie swoje prace przed Komisją, innymi uczestnikami Konkursu, ich opiekunami i gośćmi.

Termin nadsyłania prac: 6 marca 2021 r.

Ogłoszenie listy finalistów: 19 marca 2021 r.

Finał: 27 marca 2021 r. w formie zdalnej

Kontakt: