EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH

06.11.2023

Koniec października upłynął pod hasłami Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych oraz Światowego Dnia Oszczędzania. Działania pierwszej akcji mają na celu zachęcenie do podnoszenia swoich kwalifikacji i nabycia nowych umiejętności, w tym umiejętności cyfrowych, niezbędnych dla współczesnego rynku pracy, ponieważ zwiększają one szanse i możliwości kandydatów. Natomiast Światowy Dzień Oszczędzania ma za zadanie zbudować świadomość na temat znaczenia oszczędzania i zarządzania finansami.

W ramach powyższych akcji klasy: 1MJ, 3K, 1PS obejrzały film o budowaniu marki i rozwijaniu własnych umiejętności zawodowych, natomiast klasy: 4J, 4MY, 2Z, 3 PS, 2F, 3K , 2I wzięły udział w ogólnopolskim konkursie online dla uczniów szkół ponadpodstawowych , który polegał przede wszystkim na tym, że uczniowie musieli rozwiązać test o rynku kapitałowym.

Zajęcia zostały zorganizowane przez Panią Annę Brdej.