EKOPOZYTYWNI II EDYCJA - ROZEJRZYJ SIĘ I BĄDŹ EKO

11.10.2021
Fotografia barwna. Na pierwszym planie grupa ośmiu uczniów: trzy dziewczyny i pięciu chłopców. Uczniowie dokonują zamontowania hotelu dla owadów. Hotel drewniany w kształcie domu z trójkątnym dachem. Po prawej stronie fragment budynku warsztatów szkoły.  Za uczniami świerk.

W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Bochni projektu pn. „EKOPOZYTYWNI II edycja– rozejrzyj się i bądź eko" z zakresu edukacji ekologicznej uczniowie bocheńskiego Mechanika uczestniczyli w sprzątaniu świata. Dodatkowo, na terenie szkoły zostały zamontowane budki dla ptaków oraz hotel dla owadów.