DARMOWY KURS - ślusarz/monter + spawacz

12.03.2021
Darmowy kurs ślusarz/monter+spawacz Nasza firma oferuje: - kursy spawania (MAG, MIG, TIG, elektryczny i gazowy) - podstawowe i ponadpodstawowe (na 3 stopniach zaawansowania) -cięcie acetylenowo-tlenowe -cięcie plazmowe - egzaminy UDT, TUV - weryfikacje/przedłużenie uprawnień spawalniczych
Człowiek najlepsza inwestycja – podnieś swoje kwalifikacje zupełnie za darmo! DARMOWY KURS ŚLUSARZ + SPAWACZ! Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S już po raz dziesiąty organizuje darmowe szkolenia z zakresu ślusarstwa i spawania. Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularności

Człowiek najlepsza inwestycja – podnieś swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

DARMOWY KURS ŚLUSARZ + SPAWACZ!

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S już po raz dziesiąty organizuje darmowe szkolenia z zakresu ślusarstwa i spawania. Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością na terenie Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Krakowa, Radlina, Jastrzębia Zdroju i Miechowa. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje zawodowe i uprawnienia spawalnicze. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i Dyplom OKE. Natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach - otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej, tj. Książkę Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza.

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:
- wniesienie wpisowego w wysokości 200zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH,
- ukończone 18 lat,
- wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie naszego ośrodka (Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowska 32 w Wadowicach).

Jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz, zostawiając nam swoje dane kontaktowe,
a na pewno oddzwonimy.

Więcej informacji można uzyskać:

www.labor-szkolenia.pl

facebook.com/labors.wadowice

W DARMOWYM kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z wszystkich typów szkół (łącznie z Liceami). Wiadomość można zatem przekazać również znajomym, członkom rodziny (rodzeństwo, rodzice, ciocie, wujkowie, szwagier, kuzynka itd.).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu informacyjnego.
Przejdź do serwisu youtube aby obejrzeć film informacyjny

osoby zainteresowane udziałem w kursie zapraszamy do zapisów u pana Piotra Kukli

ulotka001