BOHATERON

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej kampanii #BohaterON, która ma za zadanie wzbudzać pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego.

W czasie spotkania w szkolnej świetlicy, poznaliśmy przedstawioną w niecodzienny sposób historię Powstania Warszawskiego oraz losy jego bohaterów. Pod koniec wydarzenia, każdy mógł wysłać serdeczności Powstańcom przez stronę: dumnizpowstancow.pl, do czego również zachęcamy wszystkich uczniów, którzy czują, że na historii budujemy teraźniejszość.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i włączanie z nami historii!

#BohaterON
#włączhistorię