Bieg Papieski 2020

21.10.2020
Kolaż 3 zdjęć. Na każdym uczestnicy biegu w maseczkach oraz pomarańczowych koszulkach.
Bieg Papieski 2020   W piątek 16 października odbył się Bieg Papieski. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną bieg został przeniesiony na stadion miejski. W Biegu uczestniczyła młodzież że wszystkich szkół średnich oraz młodzież ze szkół podstawowych. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Jaskierska Katarzyna, Klejdys Aleksandra, Starzyk Agnieszka z klasy 4K, Szewczyk Prz

Bieg Papieski 2020

W piątek 16 października odbył się Bieg Papieski. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną bieg został przeniesiony na stadion miejski. W Biegu uczestniczyła młodzież że wszystkich szkół średnich oraz młodzież ze szkół podstawowych. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Jaskierska Katarzyna, Klejdys Aleksandra, Starzyk Agnieszka z klasy 4K, Szewczyk Przemysław z klasy 4F, Lekki Kamil, Poznański Michał, Palczewski Wojtek, Walewski Piotr z klasy 3 P, Max Śleziak, Kacper Nytko z klasy 2Jg oraz Filipek Krzysztof i Krzyszkowski Jakub z klasy 2 TZ. Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za udział w Biegu Papieskim.

Link do artykułu: https://www.mojabochnia.pl/?p=212417

Opiekunem grupy był Piotr Węgrzyn