bieg kibica

biegkibica
W dniu 7 września uczniowie ZS nr 1 Bochni uczestniczyli w Biegu Kibica który odbył się w Krynicy. Nasi uczniowie rywalizowali na dystansie 600 m ze szkołami z województwa małopolskiego. I miejsce w biegu chłopców zajął nasz uczeń Filip Mazurek z klasy 2 F. W nagrodę za zwycięstwo 7 grudnia otrzymał nagrody rzeczowe oraz jednorazowe stypendium. Zespół Szkół nr 1 reprezentowali: 1. Ma

I miejsce w biegu chłopców zajął nasz uczeń Filip Mazurek z klasy 2 F.

Zespół Szkół nr 1 reprezentowali:

1. Mazurek Filip klasa 2F

2. Bajer Błażej klasa 3 L