Animacje i gry językowe

15.12.2017
Animacje i gry językowe W dniu 23.11.2017 uczennice i uczniowie klasy 2j – profil językowy wraz z nauczycielkami języka niemieckiego mgr Aliną Mirek i mgr Anną Turek-Cieślą udali się do Instytutu Goethego w Krakowie. W ramach poranków z językiem niemieckim lektorzy Instytutu Goethego zaoferowali naszym uczennicom i uczniom naukę języka niemieckiego powiązaną z zabawą. Program składa się z bloku gier językowych, planszowych i karcianych oraz bloku animacji językowych. Jest to intensywne spotkan

Animacje i gry językowe

Program składa się z bloku gier językowych, planszowych i karcianych oraz bloku animacji językowych. Jest to intensywne spotkanie z językiem niemieckim połączone z ruchem i świetną zabawą.

Uczniowie nie tylko mają możliwość posługiwania się językiem niemieckim, lecz również w przyjemny sposób poznają słownictwo z różnych zakresów tematycznych.
Program przeznaczony jest dla uczniów z wszystkich typów szkół. Warsztaty prowadzone są dla grup maks. 20 uczniów w języku niemieckim i trwają 1,5 godziny.

Animacje i gry językowe przeprowadzone zostały w 2 grupach. Uczniowie i uczennice zabrali ze sobą niezapomniane wrażenia.

Planujemy już kolejny wyjazd – wyjazd wiosenny :)

mgr Alina Mirek