Akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia

09.01.2018
Akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia 2
Uroczysta Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dnia 21. 12. 2017 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły ( z klas 1G, 1S, 1 E, 3M, 3L, 4E oraz 2J) ubrani w tradycyjne stroje krakowskie przedstawili rozważania na temat tego wielkiego święta przeplatane utworami poetyckimi i polskimi kolędami. Następnym punktem programu była wiązanka popularnyc

Uroczysta Akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Dnia 21. 12. 2017 odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły ( z klas 1G, 1S, 1 E, 3M, 3L, 4E oraz 2J) ubrani w tradycyjne stroje krakowskie przedstawili rozważania na temat tego wielkiego święta przeplatane utworami poetyckimi i polskimi kolędami. Następnym punktem programu była wiązanka popularnych kolęd, pastorałek oraz piosenek o tematyce świątecznej.

Po programie artystycznym życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego roku ogółowi nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły złożyła Dyrekcja ZS nr 1 w Bochni.

Akademia z okazji świąt Bożego Narodzenia 2