Symbol języka migowego

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

11.10.2024

11 października o godzinie 11:00 odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tej uroczystości nauczycielom naszej szkoły zostały złożone piękne życzenia, a Pani dyrektor Sylwia Zajt wręczyła także nagrody wyróżnionym pracownikom.

Program artystyczny przybliżył historię Komisji Edukacji Narodowej - państwowej instytucji oświatowej, która zreformowała polskie szkolnictwo i została uznana za jedno z największych osiągnięć kulturalnych Polski w czasach oświecenia, a jej efekty są widoczne do dzisiaj.

Następnie nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali piękny koncert życzeń.

W przygotowanie części artystycznej i oprawy muzycznej zaangażowani byli uczniowie klas: 4J, 5I, 5L, 3Z,3E, 2Y.

Program został przygotowany pod kierunkiem Pani Anny Olesińskiej oraz Pani Moniki Rozum. Dekorację przygotowała Pani Agnieszka Rachwał.

Fot. Michał Piekarz klasa 3Z