konkurs z j. niemieckiego Weltsprachen Deutsch

25.02.2020
Konkurs z j. niemieckiego Weltsprachen DeutschDrodzy, w tygodniu 23-27.03.2020r odbędzie się w naszej szkole konkurs z j. niemieckiego Weltsprachen Deutsch - część leksykalno-gramatyczna, część rozumienie tekstu czytanego oraz rozumienie tekstu czytanego.Każdy uczestnik konkursu pisze konkurs na poziomie wiedzy opanowanej w danej klasy 1 lub 2 lub 3 albo 4. Do 8.03.2020 należy wyslać zgloszenie uczestnikow. Koszt udziału w konkursie

Konkurs z j. niemieckiego Weltsprachen Deutsch

Do 8.03.2020 należy wyslać zgloszenie uczestnikow.

Koszt udziału w konkursie to 10,00 zl.

Chętnych proszę o kontakt z nauczycielką języka niemieckiego panią Aliną Czech?