POW ER

POW ER - informacja o projekcie 20/21

23.08.2021

INFORMACJA O PROJEKCIE

„Uczniowie bocheńskiego „Mechanika” u stóp Olimpu zdobywają nowe doświadczenia zawodowe”

to tytuł projektu, do którego zapraszamy uczniów klas trzecich Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni kształcących się w zawodach: technik informatyk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik logistyk.

Celem projektu jest realizacja praktyk uczniowskich, które przyczynią się do rozwoju zawodowego i osobistego naszych uczniów.

Miejscem realizacji projektu jest Grecja

Czas trwania praktyk- 2 tygodnie

Zapisany w regulaminie termin rekrutacji może ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji pandemicznej w Europie.

Projekt ten w całości finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, którego beneficjentem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji (dostępny tutaj)

wypełnić formularz rekrutacyjny (dostępny tutaj) i złożyć go w odpowiednim terminie w sekretariacie szkoły.

Niezbędne jest posiadanie przez ucznia ważnego paszportu lub dowodu osobistego oraz karty EKUZ.

Podany w regulaminie termin praktyk może ulec zmianie, w zależności od sytuacji pandemicznej.

Roma Florek

- koordynator projektu