SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

14.11.2021

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

20 października 2021 roku, z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, odbył się szkolny konkurs recytatorski poezji Cypriana Kamila Norwida, w którym udział wzięli uczniowie z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Celem wydarzenia było uwrażliwienie na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych młodzieży oraz popularyzacja literatury pięknej. Komisja w składzie: Pani Teresa Koźlak, Pani Marzena Szczurek oraz Pani Anna Kubać brała pod uwagę m.in. stopień opanowania tekstu, interpretację, emisję głosu oraz ekspresję wypowiedzi.

Jednogłośnie przyznano:

miejsce I – Damian Pająk z klasy 3Ig

miejsce II – Tomasz Migdał z klasy 1 K

miejsce III – Julia Put z klasy 1 Y

wyróżnienie - Sara Chorobik z klasy 1F

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom gorąco gratulujemy!