NOWOŚCI CZYTELNICZE

NOWOŚCI CZYTELNICZE W BIBLIOTECE  SZKOLNEJ !!!!!!!

W codziennym pędzie, chaosie i zagubieniu, między jednym a drugim sprawdzianem, biblioteka może stać się dla naszych uczniów oazą ciszy, spokoju i akceptacji. Tym bardziej, iż mamy od października szeroką gamę nowości czytelniczych dla młodych, nastoletnich odbiorców.

Zapraszamy Was do krainy nieograniczonych możliwości, gdzie dobro zwycięża zło, a bohaterowie literaccy mogą być Twoim wzorem do naśladowania.

Jeśli chcesz pozbyć się jesiennej chandry, przygnębienia i nostalgii odwiedź naszą bibliotekę i wypożycz interesującą Cię książkę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!