KONKURS KOMIKSOWY "LEGENDY PODKARPACIA"

Konkurs komiksowy „Legendy Podkarpacia”

Biblioteka szkolna serdecznie zachęca uczniów przejawiających zainteresowania literackie oraz artystyczne, do wzięcia udziału w konkursie komiksowym „Legendy Podkarpacia”.

Inicjatywa realizowana przez Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów we współpracy z Sejmem RP, w ramach projektu ,,Legendy Podkarpacia”, jest częścią przedsięwzięcia Cyfrowej Europy Karpat. Główny cel projektu, to pogłębianie wiedzy na temat legend podkarpackich oraz rozwój umiejętności z zakresu grafiki komputerowej wśród młodzieży. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń są dostępne pod linkiem: