KAMPANIA SZERZENIA CZYTELNICTWA

obraz1411.png

Drodzy Czytelnicy!

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii na rzecz szerzenia czytelnictwa - „Upoluj swoją książkę”, którą organizuje Instytut Książki w ramach akcji: Czytaj PL. Ma ona charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków.

Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną: Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji, którą można znaleźć w całej szkole. W ten sposób zyskuje się darmowy dostęp do 18 bestsellerów - od kryminałów do książek obyczajowych. Akcja trwa do 30 listopada.

W tegorocznej ofercie są między innymi utwory: Katarzyny Puzińskiej, Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, Katarzyny Zyskowskiej, Izabeli Janiszewskiej oraz wielu innych uznanych autorów.

Zapraszamy do udziału:)