BIBLIOTEKA WITA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

BIBLIOTEKA WITA

w roku szkolnym 2023/2024

Witamy Was Drodzy Czytelnicy po kolejnej przerwie wakacyjnej.

Pełni wrażeń, nowych znajomości i wypoczęci powoli wracacie w mury szkolne.

Biblioteka Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni jest dla całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, odwiedzają nas również nasi wspaniali absolwenci.

Misją naszej szkolnej biblioteki jest rozwijanie czytelnictwa i inspirowanie do samokształcenia oraz samodzielnego wyszukiwania informacji.  Ma też być ona miejscem rozbudzania pasji, zainteresowań, kreatywności oraz ma dla Was być pomieszczeniem, w którym macie się czuć bezpiecznie, gdzie nie będziecie doznawać skrępowania i będziecie mogli wyrażać swoje uczucia i emocje, które niewątpliwie towarzyszą Wam  przez cały rok szkolny.

Zatem Drodzy Czytelnicy zapraszamy do odwiedzania biblioteki szkolnej, która czeka na Was po dwu miesięcznej przerwie.

Korzystając z biblioteki, nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup książek, a jednocześnie można być na bieżąco z nowościami wydawniczymi.

Warto czytać w każdym wieku, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!