24.04.2024

Ogólnopolski Konkurs „TURBOLANDESKUNDE – SCHWEIZ WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO - SZWAJCARIA”

19 kwietnia 2024 r. w krakowskim  Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbył się II etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde – Schweiz Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego – Szwajcaria” organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

W II etapie rywalizowało 11 zespołów, wśród których znaleźli się reprezentanci ZS NR ! w Bochni. Konkurs miała charakter losowy. Z puli: 1, 2, 3  uczniwie wyciągali pytania, po czym odpowiadali na nie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2E gr.I w składzie:

➢   Dominik Bukowiec

➢    Radosław Chołda

➢    Rafał Dziurdzia

Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!

koordynatorka konkursu

mgr Alina Czech