II OGÓLNOPOLSKI KONKURS "LODÓWA"

II Ogólnopolski Konkurs „Lodówa” - rozstrzygnięty.

27 marca 2024 r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim odbył się finał II Ogólnopolskiego Konkursu „Lodówa” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół z Wrocławia, Łodzi, Bochni, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. Zespół Szkół NR 1 w Bochni reprezentowali uczniowie klas II i III w zawodzie: technik chłodnictwa i klimatyzacji: Tomasz Płaczek, Kacper Krawczyk, Paweł Pławecki, Oskar Kołodziejczyk, Bartosz Wojtoń, Mateusz Migdał, Michał Wrona.

Konkurencja była spora – wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności.

Ostatecznie w konkursie pierwsze miejsce zajęła drużyna z Wodzisławia, drugie ZS NR 1 z Bochni (w składzie Oskar Kołodziejczyk, Paweł Pławecki). Trzecie również drużyna z Wodzisławia, a czwarte druga drużyna ZS Nr1 z Bochni (w składzie: Kacper Krawczyk, Tomasz Płaczek).

Nagrodę specjalną, ufundowaną przez Dziekana Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, prof. Jerzego A. Sładka dla najmłodszych Uczestników konkursu, otrzymali Kacper Krawczyk i Paweł Pławecki.

Laureatom gratulujemy zajęcia bardzo wysokich lokat, biorąc pod uwagę to, że w konkursie brali udział uczniowie klas IV i V z innych szkół.

mgr inż. Wiesław Mucha - kierownik szkolenia praktycznego

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za sfinansowanie kosztów przejazdu uczniów: