FE PRMałopolskaFlaga UE

logo chmura sOd października 2017 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie Małopolska Chmura Edukacyjna.

Projekt ten zakłada prowadzenie innowacyjnych zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem potencjału szkół wyższych poprzez realizację wspólnych projektów badawczych, prowadzenie wirtualnych zajęć wykładowych i laboratoryjnych w oparciu o infrastrukturę i nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne. Pozwoli to na podniesienie poziomu nauczania oraz kształtowanie kompetencji kluczowych. Dzięki Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej uczniowie technikum i liceum otrzymają możliwość kontaktu z nauką, będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i talenty przy wsparciu najlepszych uczelni.

W ramach projektu część "zawodowa" odbywać się będą zajęcia on-line.

Komponent zawodowy „Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II” skierowany jest do uczniów klas II-IV technikum.

Realizowany będzie w 2 obszarach tematycznych:

• obszar elektryczno-elektroniczny,
  • obszar mechaniczno-mechatroniczny.

Koordynatorzy merytoryczni projektu to:

• Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie - obszar mechaniczno-mechatroniczny
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie - obszar elektryczno-elektroniczny

Planowy termin rozpoczęcia zajęć - 17.10.2017 r. Zajęcia odbywać się będą średnio 2 razy w miesiącu.

Od 05 września br. trwa rekrutacja do projektu.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie formularza uczestnictwa w projekcie w sekretariacie szkoły do 6.10.2017 r.

Regulamin rekrutacji

Zał. 7. Formularz zgłoszenia

Partner projektu:

Powiat Bocheński

logotyp powiat bochenski pb logo male

Realizator:

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni