Harmonogram egzaminów maturalnych w ZS Nr 1 MAJ 2021

Data/ godzina egzamin sala Klasy, uczniowie

4 maja

wtorek

9.00

J. POLSKI

Poziom podstawowy

Nr 50

Hala

sportowa

całe klasy P, L, K, I, F oraz część 4R (R01-R06); W( absolwenci) W14, W15, W22,W23, W29 ,
G1 R07-R29
G2 4E (E02,E03, E04, E06-E19), W(W02-W05, W07, W12)
G3 4E (E20-E28), cała klasa 4S

30

(świetlica)

cała 3J, część 3M (M01-M14)
5 część 3M(M15-M31),Z (absolwenci) Z04)

5 maja,

środa,

9.00

MATEMATYKA

Poziom podstawowy

30 cała 3J, 3M(M01-M14)
5 3M(M15-M31),Z (absolwenci Z04)
4 W11,W12, W20-W25, W27, W28, W29, W31
50 całe klasy P, L, K, I, F oraz część 4R (R01-R011);
G1 część 4R (R12-R29), W(W14, W15, W16,W18, W19)
G2 4E (E02,E03, E04, E06-E19), W(W02-W05, W07, W10)
G3 4E (E20-E28), cała klasa 4S

6 maja

Czwartek

9.00

 

J. ANGIELSKI

Poziom podstawowy

 
50

całe klasy P, L, K, I, F

W (W04, W05, W07, W09, W12, W14, W15, W16, W22, W23, W29),

G1 4R (R01-R04, R06-R24)
G2 4E (E02-E04, E06-E19), 4R(R25-R29_
G3 4S( wszyscy), W02, W03, 4E (E20-E22, E24-E28)
4 3J (J01,J03,J04,J06-J08,J10, J11, J13-J22)
5 3J (J23-J26), 3M (M01-M14)
7 3M (M15-M28,M30,M31); Z04

6 maja

Czwartek

14. 00

HISTORIA SZTUKI

Poziom rozszerzony

1 K16

7 maja

piątek

9.00

J. ANGIELSKI

Poziom rozszerzony

50 120- całe technikum
4 3J((J01,J03,J04,J06-J011 , J13-J18), M12
5 3J (J19-J26), 3M(M02-M09),
7 Magdalena Elżbieta P, 3M (M10, M11,M13-M19, M21-M23, M26, M27, M30); Z04

7 maja

piątek

14.00

FILOZOFIA

Poziom rozszerzony

4 I01, K02, P18, P21

10 maja

poniedziałek 9.00

J. POLSKI Poziom rozszerzony

30

3M (M03, M07, M08, M14, M15, M20, M28,

3J (J06,J12, J15, J17, J25),

E24, F04, F08, K12,K16, K23, K25,K29,L24, L27, P10, R20, S05, W01

11 maja

wtorek

9.00

MATEMATYKA Poziom rozszerzony

50 Wszyscy zdający z TECHNIKUM
30 J16, M02, M07, M09-M12, M21-M27, M29-M31, Z01, Z02, Z05

11 maja

wtorek

14.00

WOS

Poziom rozszerzony

1

J01, J13, J20,M15,Z03, F01,K25, K30, P10,

12 maja

środa

9.00

BIOLOGIA

Poziom rozszerzony

1 W04, W06, W17, W18

13 maja

czwartek

9.00

GEOGRAFIA

Poziom rozszerzony

30

J01,J14, J23, J25,

M01,M02, M05, M10. M13, M16, M17, M19,

E10,

K04, K05,

L01,L04, L06, L08, L10, L12, L17, L18,L23, L24, L28,

P07,

R05- R09, R11,R14, R17, R18,

W04, W05,W08, W15, W29

13 maja

Czwartek 14.00

J. NIEMIECKI

Poziom podstawowy

1

J02, J05, J12, M29

E23, R05

13 maja

Czwartek 14.00

J. FRANCUSKI Poziom podstawowy

3 J09

14 maja

piątek

9.00

CHEMIA

Poziom rozszerzony

1

M29

R26

14 maja

Piątek

14.00

J. NIEMIECKI

Poziom rozszerzony

1 J02, J03, J05, J07, J11, J12,J16, J17

17 maja

poniedziałek

9.00

HISTORIA

Poziom rozszerzony

1 Magdalena Elżbieta P., J09, J21, M02, M05, Z03, E17, F10, P01, P16

18 maja

Wtorek

9.00

FIZYKA

Poziom rozszerzony

16 M22, M25, M26, M27, M29, M31, E07,E11, E16, E28, I15, I25, P10,P11, R16, R19,S10, W13, W24

19 maja

Środa

9.00

INFORMATYKA

Poziom rozszerzony

6 F03,F08, F09, F14, F18, F24, F25
G4 I01,I05,I15, R19, W02, W29, W30