Nowości w bibliotece !

Z radością informujemy, że w bibliotece szkolnej można wypożyczać już pierwszą turę książek zakupionych w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

   W związku z tym pragniemy podzielić się informacją, że do naszego księgozbioru właśnie trafił szereg inspirujących pozycji, które zabiorą Was w świat dobrego współczesnego kryminału, literatury obyczajowej, psychologicznej, historycznej, fantastyki, a także lektury służące realizacji podstawy programowej. Zakupiliśmy 469 książek. Przy dokonywaniu zakupów braliśmy pod uwagę sugestie naszych czytelników a także nowości ukazujące się na rynku wydawniczym. Dla wszystkich książkoholików ten czas zapowiada się naprawdę świetnie! Znajdziecie w naszych zbiorach nowe tytuły, które wyszły spod piór znanych  i lubianych autorów m.in.: Camilli Läckberg, Stephena Kinga, Harlena Cobena, Dana Browna,

Suzanne Collins.

   Fotoram.io1

Zapraszamy do biblioteki :)