KOLEJNE SUKCESY NASZYCH LOGISTYKÓW!

Dnia 04.10.2017 r. odbyły się eliminacje  szkolne jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiej  Olimpiady Logistycznej. W tej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w  Poznaniu olimpiadzie znaczny sukces ostatnio odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni.

W ostatnich dwóch latach trzykrotnie znaleźli się w finale, w ubiegłym roku Klaudia Jankowicz została laureatką, a Radosław Stachowski był finalistą.

W opublikowanym niedawno rankingu prowadzonym przez WSL ostatnie osiągnięcia naszych uczniów pozwoliły na najwyższy skok w tej punktacji, bo aż o 52 pkt. Zespół Szkół Nr 1 sklasyfikowano jako drugi z Małopolski.

Z nadzieją, kontynuowania tych sukcesów 35 uczniów klas II, III, IV przystąpiło więc do eliminacji szkolnych, które koordynują nauczyciele przedmiotów logistycznych. W ciągu 40 minut uczniowie odpowiadali na 25 pytań z zakresu magazynowania, transportu, planowania produkcji, gospodarki elektronicznej itp. Za ok. 2 tygodnie (27.10) dowiemy się, kto awansował do II etapu, który odbędzie się w Krakowie. Trzymajmy więc kciuki za naszych olimpijczyków, by dobra passa i sukcesy olimpijskie były kontynuowane. 

log10.10

log210.10