Potęga Informatyki…

…pod taką nazwą odbywa się widowisko informatyczne, w którym nasza szkoła uczestniczy od lat. Kiedy w 2009 roku Pojechaliśmy do Nowego Sącza pierwszy raz wiedzieliśmy, że będziemy tu wracać – w gościnne progi Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University. Wtedy pojechaliśmy skromniutko – jedna klasa technikum (technik informatyk) w jednym autokarze.

10 marca 2017 roku spod naszej szkoły wyruszyło 7 autokarów, w których siedziało 12 klas razem z opiekunami. Łącznie 328 osób.

Było warto.

W programie usłyszeliśmy 6 niezwykle ciekawych wykładów oraz niezapomniane kreacje drumAdama – budującego fascynującą sieć typu vintage czy grającego do tańca robotowi o imieniu Pepper.

Pełny program widowiska poniżej.

1. POTĘGA PROGRAMOWANIA: Jak stworzyć YouTube w 15 minut? - czyli prezentacja nieograniczonych możliwości nowoczesnego programowania,
  2. POTĘGA SIECI KOMPUTEROWYCH: Bezpieczeństwo sieci komputerowych kontra niebezpieczne triki hakerów,
  3. drumAdam – SIECI VINTAGE & MUZYKA
  4. POTĘGA URZĄDZEŃ MOBILNYCH: Porzuć standardy – zaprogramuj swój własny telefon,
  5. drumAdam – MOBILNE MUZYKOWANIE,
  6. WIELKI KONKURS Z NAGRODAMI,
  7. POTĘGA GIER KOMPUTEROWYCH: Jak zarobić naprawdę duże pieniądze zajmując się grami,
  8. drumAdam - Dj & Vj - muzyka gier.
  9. POTĘGA ELEKTRONIKI W SAMOCHODACH: Nowoczesne samochody przyszłości,
  10. POTĘGA ROBOTÓW: Absolutny Hit: Robot humanoidalny prosto z Japonii, Robot Pepper,
  11. drumAdam & Pepper Robot,

Za rok znowu się wybieramy!