Spotkanie z najlepszymi uczniami i ich rodzicami 09 marca 2017r.

Dnia 09.03.2017r. w Zespole Szkół Nr 1 im St. Staszica w Bochni zgodnie z wieloletnią tradycją odbyło się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie szkolne, to jest „UROCZYSTE SPOTKANIE Z NAJLEPSZYMI UCZNIAMI I ICH RODZICAMI”.

W tym roku szkolnym wyróżnionych zostało 57 uczniów, którzy doszli do godnych naśladowania wyników.

Pan dyr. Jan Balicki zwrócił się do wyróżnionych uczniów i ich rodziców z gratulacjami i życzeniami. Słowa uznania za wiedzę i zaangażowanie, pozytywną energię i podążanie za swoimi marzeniami przekazał również Pan Ludwik Węgrzyn - Starostwa Powiatu Bocheńskiego.

Listy Pochwalne z rąk dyr. Jana Balickiego, oraz v-ce dyr. Romy Florek, Sylwii Zajt i Romualda Makarewicza otrzymali:

Lekka Izabela, Lekka Joanna- 1J,Tracz Sylwia- 2J,Paluch Wiktoria, Piech Magdalena -2 m, Maciejowska Izabela, Pietrzyk Aleksandra, Wszołek Gabriela-3 j, Gawroński Kacper, Pikuła Gabriela, Pustułka Agata, Zajma Jakub-3 m, Jarosińska Agnieszka, Mroczek Anna -3 y, Maciejowski Piotr, Wrona Weronika -1 l, Biłos Kamil, Czesak Dominik -2 f, Marzec Patryk -2 i, Dziadowiec Sergiusz- 2 k, Batko Dawid - 2l, Zimny Arkadiusz -3 e, Dedio Jakub,  Kotelon Filip,  Sacha Daniel,   Speruda Tomasz -3 f, Mazurek Dawid, Zimny Patryk -3 l, Brzegowa Karolina -3 t, Brzegowy Karol, Gajewski Patryk, Mąka Michał, Nanek Tomasz, Skomro Kamil, Turlej Izabela, Węglarz Sylwia -4 f, Solecki Jacek, Zięba Zbigniew -4 i, Migdał Monika, Szymczyk Jakub- 4 k, Apryjas Joanna, Jankowicz Klaudia, Sobiecka Klaudia, Stachowski Radosław- 4 l, Setlak Marcin, -4 p, Rojek Dominik -4 s, Cukier Dominik -3 a, Goryczko Sebastian -2 a, Kocaj Krzysztof -2 d, Machał Gabriela -2 g, Drąg Sylwia, Ptaszek Aleksandra, Seweryn Gabriela -3 g, Paw Bartosz,  Szydłowski Dawid -3 h.

Wśród wielu dostojnych gości zaproszonych na tegoroczną uroczystość, gościem specjalnym był prof. dr hab. inż. TADEUSZ UHL- kierownik katedry Robotyki i Mechatroniki AGH.

Pan Profesor wygłosił wykład na temat: „Jak nowe technologie zmieniają świat?” w którym to w przystępny sposób przybliżył zebranym tajniki najnowszych osiągnięć nauki, techniki i technologii.

Wyróżnieni uczniowie mieli również okazję poznać dorobek naukowy i życiowy Pana Profesora, który stał się znakomitą puentą i wielkim przykładem dla ambitnych młodych ludzi.

Uroczyste spotkanie uświetniła także część artystyczna w wykonaniu młodzieży szkolnej.

Takie chwile warto upamiętniać, dlatego były też wspólne zdjęcia i interesujące rozmowy przy kawie i herbacie.

Wszystkim wyróżnionym  jeszcze raz gratulujemy i informujemy, że następna gala... już za rok.

 

Relacja filmowa z tej uroczystości znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=zT0as8v79H0

Poniżej galeria zdjęć: