Chcę studiować za granicą! - Webinar, cz.2 - Kraków i okolice 

 

Fundacja Student Financial Support Fund może Ci w tym pomóc przekazując Wam poniższą informację:

Hej młodzieży z KRAKOWA i okolic! :)
Pragniemy poinformować Was o webinarium (seminarium online) które robimy specjalnie dla Was!

O co chodzi?
O INFO O STUDIACH ZA GRANICĄ: UK, Dania, Holandia i więcej :)

Dnia 7 marca o 17.00 nadawać będziemy dla Was wprost z naszego biura :) Opowiemy Wam o studiach za granicą, o tym dlaczego warto rozważyć wyjazd i aplikowanie na którąś z zachodnich uczelni oraz o milionie możliwości, które mogą się przed Wami otworzyć! Już nie możemy się doczekać!!!
Wkrótce dołączymy tu link, wystarczy kliknąć i przeniesiecie się wprost na naszą transmisję :) Raz jeszcze: 7 marca o 17.00 będziemy transmitować live, jeśli ktoś się spóźni, to pod tym samym linkiem znajdzie potem nagranie :)

BARDZO WAŻNE: Żeby dostać od nas link, zarejestrujcie się tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLLfGmJl87vhKZfXmrhpTNY5EqiHAhrweodDhtMlkN7OCOBQ/viewform

Pytania? Sugestie? Piszcie do nas!