Pomoc charytatywna naszych wolontariuszy

W styczniu 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu opłatkowym pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bochni . Na początku uczniowie w składzie : W.Olchawska, D.Matusik, W.Kowalska,  O.Łaziński,  K.Górka, B.Kaczmarczyk, T.Dębosz, K.Kokoszka, Z.Dudek, K.Surma, K.Dziadowiec, J.Tekiela , M.Piechnik występowali przed podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej, którzy z powodów zdrowotnych nie mogą chodzić. Następnie  zespół muzyczny w wykonaniu uczniów ZS Nr 1 w Bochni rozpoczął główną uroczystość. Po występie naszych uczniów wystąpili  pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej przedstawiając jasełka. Na zakończenie wolontariusze naszej szkoły kolędowali wraz z mieszkańcami,  przy akompaniamencie akordeonów na których grali nasi wolontariusze.