Jakub Dedio zdobył wyróżnienie w konkursie "Rysowanie przez losowanie"!

Uczeń klasy 3F Jakub Dedio został wyróżniony w  konkursie „Rysowanie przez losowanie” zorganizowanym przez Małopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
Dnia  17 lutego 2017 roku w Katedrze Informatyki AGH odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs podczas, którego  zostały  wręczone dyplomy i  nagrody autorom najlepszych prac. Kolejnym punktem programu był wykład Jacka Kaczora, dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie na temat punktów kratowych. Największą nagrodą jednak była wizyta w Cyfronecie i osobiste spotkanie z Prometeuszem– najszybszym polskim komputerem. Laureatów oprowadzał zastępca dyrektora ds. Infrastruktury Informatycznej mgr inż. Karol Krawentek.

Serdecznie gratulujemy!

IMG 7213

IMG 7232