Nasi uczniowie w finale konkursu lingwistycznego DUET

Z przyjemnością informujemy, iż 18 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II międzyszkolnego etapu (FINAŁU)  konkursu lingwistycznego DUET, którego organizatorem jest Instytut Języków Obcych  PWSZ w Nowym Sączu.

Oto lista finalistów:

 1. MATEUSZ MORDARSKI
 2. GABRIELA SARLEJ
 3. IZABELLA LEKKA
 4. IZABELLA MACIEJOWSKA
 5. GABRIELA PIKUŁA
 6. PAULINA GROBELNY
 7. WIKTORIA DO TUNG
 8. SYLWIA TRACZ
 9. JOANNA KĘPA
 10. GABRIELA TROJAN
 11. AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA
 12. ALEKSANDRA PIETRZYK
 13. KAMIL RYNCARZ
 14. ALEKSANDRA SKOMRO
 15. AGNIESZKA GÓRKA
 16. WIKTORIA KACZMAREK
 17. MARTYNA BĄK
 18. EDYTA GÓRKA

Etap II międzyszkolny (finał) składa się z części pisemnej (test) oraz ustnej (rozmowa) w czasie których sprawdzana będzie biegłość posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie w oparciu o program nauczania dla szkół ponadgimnazjalnych.

II etap konkursu – część pisemnaodbędzie się 28 marca 2017 r.

II etap konkursu – część ustna (rozmowa) odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.  
W II etapie konkursu (część ustna) uczestniczą uczniowie którzy z części pisemnej uzyskali co najmniej 60% sumy punktów możliwych do zdobycia z języka angielskiego oraz 40% sumy punktów możliwych do zdobycia z drugiego języka obcego (j.niemiecki, j.rosyjski lub j. francuski).

Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!