35 rocznica wprowadzenia stanu wojennego W związku z 35 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce w piątek 9 grudnia odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs recytatorski poezji dysydenckiej. W konkursie zwycięża Uczennica naszej szkoły Natalia Czaja (Z. Herbert Co widziałem), drugie miejsce zajęła uczennica II LO Klaudia Plebańczyk (Kobiety internowane) a trzecie miejsce przypadło Weronice Matras z ZS nr 2 (J. Kaczmarski zbroja). Wyróżnienie w konkursie otrzymał uczeń naszej szkoły: Kamil Malinowski (Dziecinne pytania). 13 grudnia 2016 odbyła się druga część obchodów: koncert Pamiętamy - w 35 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Na początku koncertu nagrodzono zwycięzców konkursu recytatorskiego a w dalszej części zespół w składzie: Weronika Baran, Kacper Krakowski, Kamil Malinowski (wokal), Klaudia Chojnacka (klawisze),Anna Piechnik, Michał Piechnik (gitara), Patryk Nowak (perkusja) wykonał dziewięć utworów z okresu stanu wojennego I PRL (m.in. Mury i Ballada o Janku Wiśniewskim J. Kaczmarskiego, Żeby Polska była Polską J. Pietrzaka). Koncert poprowadzili: Weronika Wrona i Dominik Siodlarz, a współorganizatorami byli m.in. : Patrycja Kowal, Natalia Trojan i Anna Bijak. 

 35 rocznica wprowadzenia stanu wojennegoShow Gallery