Nasi uczniowie uczestniczyli w wykładzie dr Piotra Kopycińskiego -

wykładowcy Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej UEK

W ramach współpracy Mechanika z UE w Krakowie w miniony piątek uczniowie klasy menedżerskiej mięli możliwość poczuć się jak studenci. Uczestniczyli w wykładzie dr Piotra Kopycińskiego, wykładowcy Katedry Gospodarki i Administracji Publicznej UEK. Tematem przewodnim wykładu było Smart City, czyli transformacja, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast, które stają się inteligentne, niezależnie od tego na jakim poziomie rozwoju znajduje się organizacja.

Po części teoretycznej uczniowie mięli możliwość zwiedzenia campusu. 

Już w styczniu mury naszej szkoły odwiedzą wykładowcy UEK, natomiast wczesną wiosną nasi uczniowie zmierzą się ze studentami i wykładowcami UEK w debatach oksfordzkich.