Rajd integracyjny klas pierwszych

W dniu 26 września odbył się rajd integracyjny klas pierwszych naszej szkoły. W rajdzie wzięły udział klasy: 1m, 1j, 1f, 1i, 1k, 1rz, 1s, 1p, 1l, 1e, 1a i 1h. Uczestnicy rajdu dwoma szlakami (a chwilami „własnym szklakiem”) z Mszany Dolnej udali się do Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej Lubogoszcz, gdzie odbyto się ognisko. Po nim przedstawiciele klas rywalizowali w teście wiadomości o szkole (przydała się wiedza dotycząca m.in. liczby uczniów w szkole, liczby nauczycieli, czy lokalizacji sali S33, której zresztą w szkole nie ma…). W teście wiedzy o szkole zwyciężyła klasa 1i z 11 punktami, drugie miejsce ex aequo zdobyły klasy: 1l, 1p, 1j zdobywając jedno „oczko” mniej. Na ostatnim miejscu podium zmieściły się klasy: 1m, 1rz i 1a z 9 punktami. Ostatnim punktem programu rajdu był mecz między nauczycielami a uczniami zakończony remisem 2:2 (podobno obie strony żądne są rewanżu).