Sukces naszego ucznia Jakuba Zajmy

w międzynarodowym konkursie „Embracing our differences”

eod
„Kiedy dołączasz do  innych...., możesz zyskać świat przyjaciół....”Sztuka jest potężnym narzędziem wywoływania zmian społecznych. Nie wypowiadając ani jednego słowa, artyści mogą oświecić, edukować i wpływać na zmianę umysłów ludzkich na całym świecie.
Obejmując nasze różnice („Embracing our differences”)  amerykańska organizacja non-profit, promuje edukację, która wspiera stworzenie zróżnicowanego społeczeństwa,  gdzie prawa jednostki są  szanowane.

W ramach międzynarodowego konkursu „Embracing our differences” praca Jakuba Zajmy (kl. 2 m) została wybrana spośród ponad 8000 dzieł, przysłanych ze 109 krajów.
Praca pt. „The Flawless Symphony” (Idealna Symfonia) została wyróżniona i wystawiona w Island Park, Sarasota, Florida, USA, od 30 marca do 31 maja 2016 r.

pracaJ.Zajma Praca Jakuba Zajmy

więcej na stronie:
http://embracingourdifferences.org/gallery/2016-gallery/the-flawless-symphony/992/?query=category.eq.2016%20Gallery&back=gallery


Serdecznie gratulujemy!!!