Wyniki IV Konkursu Informatycznego dla Gimnazjalistów
 
Dnia 12 maja 2016r. odbył się już 4. Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów. W  tej edycji konkursu wzięła udział rekordowa liczba uczestników - łącznie 62 uczniów szkół gimnazjalnych. Za tak duże zainteresowanie serdecznie dziękujemy Gimnazjalistom jak również ich opiekunom, liczymy tym samym, że w przyszłym roku również zaszczycą nas swoją obecnością. 
 
Zadaniem uczniów zgłoszonych  do konkursu było rozwiązanie testu online składającego się z 70 pytań, czas przeznaczony na test wynosił 45 minut. Już na wstępie dodajmy, że najlepszy uczestnik rozwiązał test w 10 minut zdobywając 69 punktów na 70 możliwych, zdobywając pierwsze miejsce w konkursie! Gratulujemy Danielowi Krzyżakowi z Gimnazjum Społecznego w Woli Batorskiej tak znakomitego wyniku!
 
Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki:
 

I miejsceDaniel Krzyżak, Gimnazjum Społeczne im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej, opiekun Natalia Zapiór

II miejsceJarosław Fąfara, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mikluszowicach, opiekun Jadwiga Aksamit

III miejsceMarcin Kokoszka, Gimnazjum Nr 2 im. C.K. Norwida w Bochni, opiekun Jerzy Kawalec

I wyróżnieniePaweł Fleszar, Gimnazjum Nr 1 im. Św. Kingi w Bochni, opiekun Elżbieta Rogusz

II wyróżnienie - Natalia Goc,V Gimnazjum MCE w Bochni, opiekun Jerzy Kawalec

Po rozwiązaniu zadań konkursowych w przerwie przed ogłoszeniem wyników, uczniowie szkół gimnazjalnych mieli możliwość zwiedzić warszaty szkolne, gdzie przygotowano dla nich przenetacje kierunków technicznych wraz z ciekawymi projektami naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!